2023. február 08 |Bagamér, Jakobina, János, Jeromos...
![]() Almás-banános köleskásaKategória: Uzsonnaételek gyümölcsből Elkészítés: A kölest négyszeres mennyiségű vízben puhára főzzük. Az almát lereszeljük, a banánt villával összetörjük. Amikor a kása kicsit kihűlt, hozzákeverjük a gyümölcsöket.
Küldd be kedvenc recepted >>További receptek 7 hónapos kortól >>Kapcsolódó cikkek![]() Szabad-e a babáknak növényi teákat és kiegészítőket adni?Meglepően elterjedt gyakorlat, hogy a csecsemőknek növényi táplálékkiegészítőket és teákat adnak, pedig egy új tanulmány szerzői arra hívják fel a figyelmet, hogy az ilyen termékek nem feltétlenül biztonságosak a babáknak.Szerző: Szülők lapja | 2011-05-11 00:00:00 A hozzátáplálás aranyszabályaiA kicsi szervezete 6 hónapos kortól igényel olyan vitaminokat, ásványi anyagokat, amelyek a gyümölcsökből, főtt zöldségekből nyerhetőek, ezért 6 hónaposan a hozzátáplálást feltétlenül érdemes elkezdeni.Szerző: Szülők lapja | 2010-02-17 00:00:00 Étkezési problémákÉtkezési zavarról akkor beszélünk, ha a gyermek/felnőtt nem képes bizonyos ételeket elfogyasztani, illetve azokat visszautasítja. A genetikai problémáktól kezdve, a szülők „büntetéséig” számos oka lehet az étkezés megtagadásának.Szerző: Cseri Tímea | 2010-02-11 00:00:00 További receptek a kategoriábanSzakértőkKépgaléria
Recept ajánlatunk![]() TojáskrémUzsonnakrémek kenyérre >>9 hónapos kortól. >> Hozzávalók: Főtt tojás sárgája Margarin Recept:
A főtt tojássárgáját áttörjük és margarinnal habosra keverjük. Kenyérre kenve falatonként adható a már rágni tudó, darabos ételt evő csecsemőnek. |